E-mail adresinizi bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Galatasaray ın göğsü çok ucuza gitti!
  12.11.2015


Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Ancak rakam hedefin neredeyse yarısı kadar? 


Galatasaray’ın forma sponsoru, alan Dumankaya İnşaat oldu.

30 Ekim Cuma günü Türk Telekom Arena Stadı’nda düzenlenen basın toplantısı ve imza törenine Galatasaray Spor Kulübü adına Başkan Dursun Aydın Özbek ile Dumankaya İnşaat’ı temsilen de Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya katıldı. Galatasaray Spor Kulübü ile Dumankaya İnşaat arasında yapılan anlaşmaya göre, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı, Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda oynayacağı maçlarda Dumankaya logolu formalarla sahalarda yer alacak.

Cumhuriyet Bayramı’nın 92’nci Yıldönümüne rastlayan 29 Ekim 2015 tarihinde Galatasaray’ın Eskişehirspor ile karşılaştığı maçla başlayan işbirliği, 2015–2016 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca, yani 2017–2018 sezon sonuna kadar devam edecek. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda yapacağı iç saha ve deplasman maçlarında Dumankaya logosu bulunan formaları giyecek.

7 MİLYON DOLAR İSTEYEN GALATASARAY'A YILDA 3.4 MİLYON DOLAR

Galatasaray, yapılan anlaşma çerçevesinde 3 yılda toplam 30 milyon Türk Lirası tutarında bir gelir elde edecek. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, göreve geldiği zaman futbol takımının göğüs reklamı için senelik en az 7 milyon dolar istiyordu. Dumankaya'nın yılık verdiği 10 Milyon TL (3.4 Milyon Dolar) istenilen rakamın çok gerisinde kaldı. Galatasaray geçen yıl Huawei’den 4.1 milyon dolar almıştı.

RAKİPLERİN SPONSORLUK GELİRLERİ DAHA YÜKSEK

Fenerbahçe formasına göğüs sponsoru olan Yandex ile 3.9 milyon Euro’ya (4.4 milyon dolar) anlaşıldı. Avrupa’da ise THY aynı alana 2.3 milyon Euro ödedi. Halley’in sırta, Integral Forex’in şorta sponsor olduğu Fenerbahçe, toplam gelirini 10 milyon Euro’ya çıkardı. Göğsünde Vodafone, sırtında Beko ve kolunda Kalde olan Beşiktaş’ın geliri de 10 milyon Euro bandında.
  
  

Kaynak :
Hit : 2620


Türkiye de araç sayısı 20 milyonu aştı
Ödenmeyen çeke kasko sigortası
Türkiye yaşlanıyor
Altyapı projeleri gayrimenkul sektörünü canlandıracak
Tüketici güveni 5 ayın zirvesinde
Galatasaray ın göğsü çok ucuza gitti!
Hadise şimdi de 2,5 milyona modacı oldu!
Yabancıya konut satışı artacak
İstanbul Park a Ortadoğu nun en prestijli yarışı geliyor
Turizmde Antalya nın kaybı 2,5-3 milyar dolar
60 sektör destek taleplerini sıraladı
İstihdamda en yüksek pay onda
O kişilerden vergi alınmayacak!
Senet geri döndü
Bavul ticaretinden ayda 5 bin 800 TL kazanıyor
THY´den Chelsea´e dudak uçuklatan teklif!
Kart faizleri yeniden belirlendi
Muhteşem ihracat
Türkiye Yılın En Başarılı Bayram Programı Ödülü 2014 CNNTÜRK ten Tatlı Bayram ile Sinan Kunter in
Türk Tekstil Sektörü Kalitede Mükemmellik Ödülü 2014 Bendi Eşarp ın
Türkiye Yılın Spor Programı Ödülü 2014 Ödülü TRT Spor un Başarılı Basketbol Yapımı Pota nın
Türk Sporu Yılın Spor Kulübü 2014 Ödülü BEST 2001 Yeşilköy Spor Kulübü nün
Kalitede Mükemmellik 2014 Ödülü Seda Ozalit Dijital Kopyalama Merkezi nin
Türkiye Yılın Spor Adamı Ödülü Başarılı Basketbol Yorumcusu ve LİG TV Basketbol Koordinatörü Murat Murathanoğlu nun
 
MEDASIST INTERNATIONAL
Medasist International World Medasist International Sigorta ve Bes Medasist International Sektörel
www.newsfromturkey.tv www.sigortanet.tv www.turksektorel.net
www.travelassisturkey.com www.sigortaegitim.com  
www.medasist.com    
  Medasist International Business  
  Travel Assistance    
  Business Life    
  Education    

Medasist International tüm kullanım hakları ile ilgili yasalara, kanunlara ve bunlarla birlikte tüm etik kurallara tamamen uymakta ve saygılıdır.Medasist International’a ait bu ve tüm portallarda kaynak gösterilerek yer alan tüm bilgi, haber, araştırma içerikli yazı ile videolar tamamen güvenilir,olduğuna inanılan, halka açık olduğu ve tüm toplumun paylaştığı bilinen bir haber içeriği olmasıyla birlikte acil haber özelliğini kaybederek telif hakkı kullanım özelliği olmayan yada ilgili içeriğin bu özelliğini kaybetmiş olduğu düşüncesiyle ,kaynağı ve varsa yazarı yada ilgili haberi düzenleyen kişinin belirtildiği bilgilerden oluşmaktadır.Medasist International platformlarında kaynak gösterilerek yayınlanan tüm yazılı ve görsel içerikler ilgili kaynağa aittir,bu içeriklerin başkaları tarafından kopyalanması durumunda tüm sorumluluk kopyalayan kişi yada kuruma ait olacaktır. Tüm içerik ve videolarla ilgili hatalı kullanım, hatalı bilgiden kaynaklanan sorunlarda haber kaynağı yada ilgili haberde geçen kişi yada kurumlardan gelen geçerliliği kanıtlanmış yazılı talepler doğrultusunda tüm içerik ve videolar gerektiği şekilde değiştirilebilir yada yayından tamamen kaldırılabilir.Medasist international tüm etik kullanım haklarına saygı göstermektedir.Medasist International Platformlarında yer alan bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Tüm kaynak belirtilerek alınan haberler,araştırmalar,yazılı ve görsel tüm içeriklerden oluşabilecek bilgilerin hataları,eksikleri ve yatırım amaçlı kullanılmasıyla ilgili Medasist International Platformu, portalı yöneticilerinin hiçbir sorumluluğu ve bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Medasist International abides and complies fully with all ethic rules as well as legislation, laws related with all rights of usage. All information, news, research texts and videos included in this and all portals of Medasist International with referencing the source thereof are comprised of information provided by its source and if any, its author or any person reporting such relevant news with the consideration of that no copyright is to be applied or the relevant content has lost its such nature because it has lost its urgent news nature even though it is a news content that is believed to be fully reliable, and open to public and known as to be shared by the whole community. All written and audio contents published on Medasist International platforms by referring the source thereof belong to such relevant source, and in case such contents are copied by third parties, all responsibility rests on the person or body that makes copying. In cases arising from misuse of all contents and videos and from misinformation, according to written requests proven to be valid from the news source or those people or bodies whose names are mentioned in such news may, all contents and videos be replaced duly or taken off from the broadcasting totally. Medasist International respects to all ethical right of usage. Information included in Medasist International Platforms is not in the scope of investment consultancy.Regarding mistakes, deficiencies and usage for investment purposes on and of all information comprised of any news, researches, written and audio contents quoted with references, Medasist International Platform, portal managers has no responsibility and bind.

Turkey News - Google News in Turkey - Turkey Companies - Invest in Turkey - Acıbadem Hospital - Turkish Business - Turkey Video - Turkish Real Estate - Turkey Actuel - Economy
Medasist International © Copyright 2005